Energiamärgis

Viieaia Kodu projektile taotletakse ehitusluba ning majad hakkavad kuuluma madala energiatarbega A-energiaklassi.

Konstruktsioon

Vundament Lintvundament.
Välisseinad 190mm täis betoneeritud betoonõõnesplokk, soojustus krohvitud fassaadil EPS 250 mm.
Siseseinad Korterite vahelised seinad valdavalt 190mm täis betoneeritud betoonõõnesplokk, korterite siseseinad erikõva kipsplaadiga kergseinad.
Vahelaed Raudbetoon õõnespaneelid. Paneeli peal isolatsioon 50mm ja pealevalu betoon 70mm.
Katus Soojustus EPS (minimaalselt 300 mm, kaldes) koos tuulutussoonega villaplaadiga (30 mm) ja kaks kihti SBS katusekatet.
Fassaad Krohv.
Aknad ja rõduuksed PVC aknad 3-kordse selektiiv klaaspaketiga. Väljast tumehallid, seest valged.
Uksed Hoone peauks soojustatud metalluks. Korterite välisuksed puidust, lukustus sarjastatud (korteriomanik saab ühe võtmega avada nii trepikoja kui korteri).
Trepid Trepikoja sisene trepp betoon taladel betoon astmeplaatidega.
Rõdud Teraskonstruktsioonil. Rõdude põrandad puidust. Teras piirded.

Tehnovõrgud

Küte Autonoomne gaasikatel igas majas. Gaasikatel toodab ka sooja tarbevett. Korterites on radiaatorküte, mis on termostaatidest reguleeritav. Korteritel on individuaalse kütte mõõtmise valmidus. Vannitubades elektriline põrandaküte.
Ventilatsioon Korterite põhised soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooni seadmed, mis on paigaldatud panipaikade/abiruumide seintele või vannitubade ripplagede taha.
Veevarustus ja kanalisatsioon Hoone on ühendatud Viimsi valla vee- ja kanalisatsioonivõrku. Soe tarbevesi valmistatakse lokaalselt maja gaasikatlast. Näitude edastamine kauglugemisega.
Elekter Korteritel kahetariifne arvesti. Näitude edastamine kauglugemisega. Ripplae tsoonis süvistatud valgustid paigaldatud, muud valgustid ja paigaldus ei sisaldu hinnas. Kogu hoone valgustus on projekteeritud LED valgustusele.
Nõrkvool Paigaldatakse andmeside kaabeldus. Uksetelefonisüsteem. Võimalus lisatasu eest tellida valvesignalisatsiooni kaabeldus.
Taastuvenergia Hoonete katustele paigaldatakse päikesepaneelid millede toodetav elektrienergia on kasutatav hoone tarbimise katmiseks või võrku tagasi müümiseks.

Viimistlus

Materjalid Vastavalt siseviimistlusvalikutele.
Korteri laed Viimistletud õõnespaneel laed, paneelivuugid nähtavad. Osaliselt metallkarkassil kipslaed (esik, vannituba, panipaik), pahteldatud ja värvitud.
Seinad Krohvitud, pahteldatud, värvitud.
Põrandad Esikus ja san. ruumides keraamiline plaat. Teistes ruumides tamme laudparkett. Põranda tooni puidust põrandaliistud.
Pesuruumid Vannitoa ja wc põrandad plaaditud; vannitoa seinad plaaditud täies ulatuses, wc seinad värvitud. Laed värvitud.

Heakord

Parkla Kõik parkimiskohad kinnistul, mis jagunevad korterite vahel. Külaliste parkimine tänaval.
Teed, platsid Teede ja parkimiskohtade pinnakatteks on asfalt. Parkla ja käiguteed valgustatakse.
Haljastus Kinnistule rajatakse mitmekülgne haljastus koos erinevat sorti ja suurustega taimestikuga. Kogu haljastatav pind korrastatakse, tasandatakse ning külvatake muru.
Mänguväljak Hoonete vahelisele alale rajatakse mänguväljak koos perspektiivse väligrilliga.
Aed Piirdeaeda ei rajata. Sõidukite pääsu kinnistule reguleerib automaatselt avatav tõkkepuu.

Projekti veab tuntud arendaja Hausers

Meile meeldib ehitada! Hausers on 17 tegutsemisaasta jooksul ehitanud valmis üle 1000 kodu ja äripinda. Tagame koduostjatele parima kvaliteedi ja kindlustunde. Kuidas me seda teeme? Enamik meie projekte on meie enda projekteeritud ja ehitatud, st oleme hoone rajamise juures alates esimesest ideest kuni selle valmimiseni. Lisaks anname hoonele ehitusgarantii.

hausers.ee

Võta ühendust!

Jevgeni Lipin

Jevgeni Lipin

+372 5307 0330

jevgeni@hausers.ee

Kasutame isikuandmeid kliendi päringule vastamiseks. Me ei edasta isikuandmeid kolmandetele osapooltele ega lisa isikuandmeid reklaami eesmärgiga andmebaasidesse. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.